Β’ Κατηγορία: Τα φύλλα αγώνων της 2ης αγωνιστικής

Α.Ο. Βασιλικός- Αστέρας Πλάνου 5-2

Ημερομηνία: 19/11/2023

Γήπεδο: Αμπελοκήπων

Διαιτησία: Καμπιώτης, Πυλαρινός, Πόπορης

Παρατηρητής αγώνα: Βαρδακαστάνης Νίκος

Σκόρερ: Θεοντόρι (2), Δημητρίου Κ. (2), Δημητρίου Στ. (1)- Καραβίας, Βουρτσάνης

Συνθέσεις

Α.Ο. Βασιλικός (Βαρδακαστάνης Σπύρος): Δημητρίου Δ., Δημητρίου Π., Βασιλείου, Δημητρίου Α., Κοντωνής (81’ Νταλίπι), Πολίτης, Δημητρίου Στ. (81’ Ξένος), Δημητρίου Χ., Θεοντόρι, Δημητρίου Κ., Γκούσκος (58’ Δημητρίου Χ.)

Αστέρας Πλάνου (Μουζάκης Διονύσης): Αρβανιτάκης (81’ Γρίβας), Κιόγκα, Βουρτσάνης (72’ Κατσαρός), Βούλτσος, Καραβίας (81’ Καρόσι), Γιακουμέλος Τ., Βοζαΐτης (58’ Κονίδης), Ξένος, Νασούφι, Τσάκα, Γιακουμέλος Ε. (46’ Πομόνης)

Α.Ο. Λεβάντε Β’- Απόλλων 0-10

Ημερομηνία: 19/11/2023

Γήπεδο: Αγγερικού

Διαιτησία: Κόκλας, Τρομπούκης, Κωστάκης Ανδρ.

Σκόρερ: Δεμέτης (4), Μποτώνης (2), Σαρασέλι (2), Λιάκος (1), Τζελιλάϊ (1)

Συνθέσεις

Α.Ο. Λεβάντε Β’: Φεραδούρος, Βυθούλκας, Γκούτζα, Πρίφτης, Κωστής (46’ Καπινιάρης), Χέλμης, Μαρίνος, Γιακουμέλος (62’ Μπένα), Παντής, Λυμπερόπουλος (50’ Νικολάος), Παπαδάτος

Α.Ο. Απόλλων (Μποτώνης Διονύσης): Τεμπονέρας (62’ Φιλιάς), Λιάκος Δ. (73’ Ιλιάζι), Τζελιλάϊ, Κολλτσινάκου (73’ Τσέλα), Κακολύρης, Λιάκος Π., Φλάμπουρας- Μπαράκης (62’ Γκίνος), Μποτώνης, Δεμέτης, Ουμεράϊ (56’ Παπαδάτος Β.), Σαρασέλι

Δόξα Πηγαδακίων- Έσπερος 2-2

Ημερομηνία: 19/11/2023

Γήπεδο: Μαχαιράδου

Διαιτησία: Πλέσσας, Μπέης, Γκουμπέτης

Παρατηρητής αγώνα: Κορφιάτη Αναστασία

Σκόρερ: Λουκίσας (2)- Σέλι (2)

Συνθέσεις

Δόξα Πηγαδακίων (Ψάρρης Γιάννης): Βοζαΐτης, Χασμούτσα Α., Κεφαλληνός (72’ Πίσκοπος), Γιαννόπουλος, Λούντζης Ι. (56’ Ξηρογιάννης), Λουκίσας, Κολοκοτσάς, Καρατζάς, Αρμέλιο (85’ Σπίνος), Ψάρρης, Χασμούτσα Ε.

Έσπερος (Κουρούμαλος Μάκης): Μόρφης (75’ Παπαδάτος), Τάφα, Μερκάϊ, Κιάτια, Τότος, Σέλι, Μαρόπουλος, Λούντζης Αχ., Γκαμπής, Πήληκας (57’ Σούλης), Τζαμαλής (72’ Ισάκου)

Leave a comment

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *